تبلیغات
.:. احیاگران .:.

بخش خبری احیاگران: گزارش بخش خبری ساعت 19 صدا و سیما  در تاریخ 23 فروردین ماه 1390 پیرامون طب سنتی که در جهت تخریب وجهه طب اسلامی در اذهان مردم بود هم اینک برای قضاوت مخاطبان عزیز . کاربران محترم وبگاه احیاگران آماده گردیده است.

برای دانلود کلیپ تصویری دکتر روازاده، که در گزارش مجله خبری مخدوش پخش گردید و نیز گزارش مجله خبری به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب

قبل از پخش این گزارش، سید علی رضا موسوی (مجری مجله خبری) می گوید: « با توجه به پیشرفت های پزشکی و بوجود آمدن امکانات جدید در حال حاضر در صد زیادی از بیماری ها از طریق داروها و جراحی های جدید قابل درمان است!!!! اما طب سنتی هنوز نقطه تاریکی در ایران است !!!! »

سید علیرضا موسوی


بعد اظهار فضل نمودن این برادر عزیز جناب یوسف خان سلامی نیز می گوید: « از دیرباز حکیمان ایرانی بودند که به این طب رجوع می کردند... در حال حاضر هم عده ای از جامعه ما به خصوص قدیمی ها، پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها به این طب قدیمی رجوع می کنند !!!! » در ضمن آقا یوسف عزیز، کلینیک طب سنتی بیمارستان امام خمینی تهران را برای اون دسته از قدیمی ها که باورهای غلط قدیمی دارند معرفی می کنند که مبادا، خدایی نکرده سراغ افراد سودجویی چون دکتر روازاده بروند و به جای استفاده از داروهای شیمیایی و چیپس و پفک و آدامس و سیگار و امثالهم (که مورد تأیید نظام پزشکی و بهداشت و استاندارد و ... است، همین آقایانی که به علم پزشکی غربی معتقدند و هرگز گوش مبارکشان به شنیدن آیات نورانی قرآن کریم و احادیث و روایات نورانی معصومین علیهم السلام) که به فراوانی در داروخانه ها و سوپر مارکت ها یافت می شود، سراغ گیاهان دارویی و خوراکی های سالم بروند. هیچ شکی نیست که در هر صنفی ممکن است حقه باز و شیّاد پیدا شود، اما قابل ذکر است که مصرف و تجویز اشتباه داروهای گیاهی اگر ضرری داشته باشد، ضررش کمتر از داروهای شیمیایی حتی با تجویز پزشک متخصص غربی نیست. گیاهان دارویی و خوراکی های سالمی که عطاری ها می فروشند حداقل از چیپس و پفک و سیگار مورد تأیید این حضرات بهتر است.
بعد از این حرف ها گزارش شروع می شود و در ابتدای گزارش برای اینکه زمینه برای تخریب این علم ناب اسلامی فراهم شود، ابتدا یک تعریف کوچولو و اذعان به موثر بودن روش درمان افرادی چون ابن سینا می شود و به بهانه تخریب این علم از درِ سودجویان . شیادان سوء استفاده گر از باورهای قدیمی ها (منظور پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها) و با نشانه رفته شخص دکتر روازاده وارد می شود.


تصویر تار شده دکتر روازاده در گزارش مجله خبری

در این میان یک دفعه با تصویر تار شده دکتر حسین روازاده مواجه می شویم که زبونم لال ما را یاد قاچاقچیان مواد مخدر و مجرمان شرور از خدا بی خبر می اندازد. متاسفانه اوج بی منطق بودن این گزارش حذف اصل صحبت دکتر است. آنجایی که دکتر از رفع کمبود آهن سخن می گوید و گله می کند از پزشکان علم پزشکی ترجمه ای و وارداتی غربی که به جای اینکه آهن را بصورت یون به افراد تجویز کنند با استفاده از داروهای شیمیایی کاملا مضر و مخرب آهن را بصورت ملکول به مردم می خورانند.
برای قضاوت دوستان و اطلاع از اصل مطلب و منطق دکتر روازاده ، نظرتان را به دانلود کلیپ تصویری دکتر روازاده و هم اصل گزارش بروبچه های باشگاه خبرنگاران جوان تهران پخش شده در مجله خبری صدا و سیما جلب می کنم.

(دانلود از لینک مستقیم؛ دانلود فیلم ها با کلیک بر روی دو عکس زیر/ فرمت: WMV و FLV)

دانلود گزارش مجله خبری در تخریب طب اسلامی و دکتر روازاده   دانلود اصل گفتار دکتر روازاده درباره نعل اسب

 
لینک های مرتبط: خشم مافیای پشت پرده صدا و سیما از طب سنتی و دکتر روازاده،  دانلود مباحث علمی دکتر روازاده پیرامون تغذیه و طب اسلامی (1)، 
برچسب ها: دکتر حسین روازاده، کمبود آهن، داروی شیمیایی، سید علیرضا موسوی، یوسف سلامی، مجله خبری، صدا و سیما، طب اسلامی، طب سنتی، نعل اسب، خبر، مافیای صدا و سیما، خبر ساعت 19، شبکه یک،
طبقه بندی: خبر و تحلیل،  فیلم و صوت،  طب، تغذیه و بهداشت، 
ارسال توسط مدیر سایت
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا با ترویج و احیاء فرهنگ و تمدن و علوم ناب اسلامی و جایگزین کردن آن بجای فرهنگ غربی، فضای جامعه، اسلامی نمی شود؟مطالب جالب و مفید
شخصیتها
آیت الله سید علی خامنه ای دکتر علی اکبر ولایتی استاد حسن رحیم پور ازغدی دکتر حسین روازاده حجت الاسلام سید صمصام الدین قوامی آیت الله داوود صمدی آملی دکتر حسین خیر اندیش دکتر غلامرضا کرد افشاری
صفحات جانبی

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه